Su ištikimiausiais sandraugiečiais dalyvausime Gegužės 1-osios renginyje Vilniuje (PROGRAMA)!

Darbo diena 012018-04-27

Kitas antradienis – Gegužės 1 d. Tai Tarptautinė darbo ir visų dirbančiųjų šventė, kurią profesinės sąjungos kviečia kartu minėti Vilniuje, V. Kudirkos aikštėje. Vietoje įprasto mitingo formato pasirinkta moderni nuotaikingos ir šiuolaikiškos šventės programa sutalpins ir informatyvias diskusijas, ir koncertus, veiks draugiška vaikų erdvė, o išalkę bus kviečiami kareiviškos košės, kavos ir arbatos.

Visoje Lietuvoje veikianti respublikinė profesinė sąjunga „Sandrauga“ su savo kolektyvu ir būriu ištikimiausių sandraugiečių autobusu iš Kauno vyks į triukšmingą, bet linksmą šventę sostinėje. Gegužės 1-osios minėjime bus solidarizuojamasi su Europos profesinių sąjungų konfederacijos iniciatyva „Europai reikia atlyginimo didinimo“ (angl. „Europe needs a pay rise“). Ja šalies valdžiai bus priminta, kad darbuotojams jau pats laikas didinti darbo užmokestį arba galinti kilti Nacionalinio streiko banga, dėl kurios „Sandrauga“ jau ne kartą perspėjo.

Renginį organizuojantys šeimininkai Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija pažada, kad visi, kurie atvyks į renginį, tikrai neliks nusivylę. Šventėje ne tik sužinosite daug įdomių dalykų apie profesinių sąjungų istoriją ir jų vietą šiandieniniame pasaulyje, bet ir smagiai praleisite laiką su puikiais jaunais atlikėjais. Tarp jų – ir savo balsu žavinti Valda Ridikaitė bei Deividas Valma, bet ir renginio svečius koja į taktą mušti pakviesianti pop/rock muzikos atlikėjų „Justin 3“ grupė.

Šių metų Tarptautinės darbo dienos minėjimas skirsis nuo kitų. Renginio dalyviai bus pakviesti pasiklausyti net dviejų diskusijų. Pirmojoje kalbėsimės apie profesinių sąjungų vietą pilietinėje visuomenėje, o antrojoje svarstysime apie tai, kaip piliečių iniciatyvos keičia Europą. Juk tai, kaip gyvensime, priklauso nuo kiekvieno iš mūsų!

Nuotaikingoje šventėje laiką leidžiantys žmonės galės sužinoti viską apie skirtingų Lietuvoje veikiančių profesinių sąjungų istoriją, veiklą ir dabartines iniciatyvas. Prie scenos veiks profesinių sąjungų palapinės, kuriose bus galima gauti reikiamos informacijos ir pabendrauti su įvairioms šakoms atstovaujančiais profsąjungiečiais.

Eidami į šventinį Gegužės 1-osios renginį tėveliai gali būti ramus. Tarptautinės darbo dienos šventėje bus paruošta draugiška vaikų erdvė. Čia mažųjų lauks piešimas, įvairūs žaidimai ir kiti smagūs dalykai. Na, o visi išalkusieji gales pasistiprinti nemokama kareiviška koše, arbata ir kava!

Vienu gražiausių šventės akcentų numatomas iniciatyvą „Europai reikia atlyginimo didinimo“ vainikuosiantis balionų paleidimas į dangų.

Iki pasimatymo išskirtinėje dirbančiųjų šventėje!

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.