Susitarta dėl išmokų fondo, bet ar to pakaks?

2015-09-28

Trišalė taryba sutarė įkurti Išmokų fondą, kuris mokės darbuotojams dalį išeitinių kompensacijų, taip sumažinant darbdavių prievoles. Toks susitarimas – tai kompromisas dėl vieno aktualiausių vieno iš aktualiausių „SosModeliui“ priklausančio darbo kodekso straipsnių. Tačiau vargu ar tą patį bus galima pasakyti apie kitas opias šio projekto problemas.

Plačiau

Besiruošiantiems į Grybų šventę – ko nepamiršti?

2015-09-25

„Sandrauga“ kolektyvas jau suka savo žadintuvus rytojaus rytui, pakuoja paskutinius daiktus ir su nekantrumu laukia Grybų šventės. O tiems dalyviams, kurie joje dar nėra buvę arba jau pamiršo ko joje tikėtis, pateikiame trumpą informaciją, ką verta žinoti vykstantiems į Grybų šventę. 

Plačiau

Kodėl profsąjungoms aktualus Popiežiaus vizitas JAV?

2015-09-24

Šią savaitę Popiežius Pranciškus pirmą kartą lankosi Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur susitikimų su aukščiausiais šalies vadovais – Prezidentu ir Kongreso nariais – kalba apie tokias sudėtingas problemas kaip klimato kaita, turtinė nelygybė ir imigracija. Tuo tarpu JAV profesinės sąjungos, pasinaudodamos Popiežiaus vizitu, surengė neeilinius piketus siekdamos atkreipti dėmesį į dirbančiųjų problemas. Būtent šis laikas pasirinktas neatsitiktinai – Popiežius Pranciškus jau yra spėjęs pelnyti dirbančiųjų užtarėjo reputaciją.

Plačiau