Monthly Archives: spalio 2015

Estijoje profesinės sąjungos atstovas atleistas už viešai išsakytus įsitikinimus

2015-10-31 Estijoje profesinės sąjungos atstovas buvo atleistas iš darbo krovos paslaugų įmonėje už, kaip įtariama, viešai išsakytus įsitikinimus. Siekiant palaikyti atleistą darbuotoją ir jį atstovaujančią profesinę sąjungą, internete paskelbta pasaulinė solidarumo akcija.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Panaikinta nuobauda automobilyje sėdejusiam patruliui

2015-10-30 Klaipėdos apygardos administracinis teismas panaikino Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato patruliui skirtą tarnybinę nuobaudą dėl sėdėjimo tarnybiniame automobilyje. Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ teisininkams pavyko įrodyti, kad pareigūnas tinkamai atliko savo pareigas, o sėdėjimas automobilyje – nėra nusižengimas.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Siūloma didinti mokesčius už dirbančius ne pilnu darbo krūviu

2015-10-29 Pastaruoju metu Seime užderėjo pasiūlymų keisti mokesčius dirbantiesiems. Po plačiai viešojoje erdvėje nugriaudėjusios reakcijos į progresinių mokesčių pasiūlymą, šiandien pasirodė informacija apie siūlymą darbdaviams didinti mokesčius už ne pilnu etatu dirbančius darbuotojus.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Socialinė įmonė įtariama neįgalių darbuotojų apgaudinėjimu

2015-10-28 LPS „Sandrauga“ atstovai dalyvavo susirinkime su socialinės įmonės darbuotojais sprendžiant susidariusią konfliktinę situaciją. Į profesinę sąjungą nariai kreipėsi prašydami padėti tarp darbuotojų kilusį smarkų susipriešinimą dėl gaunamo skirtingo atlygio už tą patį darbą. Tačiau „Sandrauga“ teisininkams pradėjus aiškinantis dirbančiųjų … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Kriminalinės policijos diena

2015-10-27 Sveikiname Lietuvos kriminalinės policijos ir saugumo darbuotojus su profesine švente!

Posted in Uncategorized | Leave a comment