Monthly Archives: birželio 2016

Apie naująjį Darbo kodeksą ne profsąjungų lūpomis

2016-06-30 Naujame Darbo kodekse panaikinama nuostata, kad darbuotojas yra silpnesnioji darbo santykių šalis. Kitaip tariant, laikomasi nuomonės, kad darbuotojas nuo šiol bus lygiavertis darbdaviui. Tačiau „Jei susidūrę su lyderio diktatu tyli politikai, kaip galima tikėtis, kad paprasti darbuotojai apsigins nuo … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Kudirkos aikštėje protestuojančios profsąjungos: kuri pusė pokštauja?

2016-06-29 Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ informuoja, kad profesinės sąjungos šiandien ruošia dar vieną protestą prieš paeitą savaitę Seimo priimtą Darbo kodeksą. Renginys vyks V. Kudirkos aišktėje, kurią jau yra užėmęs ir protestuojantis #gyvenimasperbrangus judėjimas.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Rytoj- dar vienas piketas prieš DK

2016-06-28 Rytoj Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ rengia dar vieną piketą prieš priimtą Darbo kodeksą. Kaip ir ankstesnis, šis renginys vyks prie Vyriausybės, V. Kudirkos aikštėje, kur nuo pirmadienio palapinėse gyvena protestuojantis #gyvenimasperbrangus jaunimas.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Tęsiasi protestai prieš Darbo kodeksą

2016-06-27 V. Kudirkos aikštėje prie Vyriausybės tęsiasi protestai. Palaikydamos aikštę okupavusį ir palapinėse apsigyvenusį jaunimą, šiandien čia piketus surengė profesinės sąjungos. Sekite karščiausias naujienas apie tai LPS „Sandrauga“ Facebook paskyroje arba #gyvenimasperbrangus.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

dargiai ar rusai puola Lietuvą?

2016-06-24 Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ kreipėsi į LR Prezidentę prašydama vetuoti Seimo priimtą Darbo kodeksą ir grąžinti jį naujam visuomenės svarstymui.

Posted in Uncategorized | Leave a comment