Monthly Archives: gruodžio 2016

Paskelbta EK Užimtumo ir socialinių reikalų 2016 m. ataskaita

2016-12-30 Naujausias Europos komisijos išleista Darbo ir Socialinės pažangos Europoje metinė ataskaita nuteikia optimistiškai: nedarbas mažėja, kartu mažindamas ir skurdą. Tiesa, ekonominiai skirtumas tarp ES šalių išlieka didelė, o darbo rinka – ne visai prisitaikiusi prie naujų darbo formų.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Pokyčiai nuo sausio 1 dienos

2016-12-29 Nuo naujų metų, t.y. 2017 m. sausio 1 d., įsigalioja nemažai pokyčių: didesnis neapmokestinamųjų pajamų dydis, pensijos, brangs verslo liudijimai, bus viešinami atlyginimai.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Susitiko su Kauno VPK vadovybe

2016-12-28 Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ atstovai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Dariumi Žukausku ir vadovybe.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Prabangiame restorane – darbuotojų skurdas

2016-12-27 Neseniai Didžiąją Britaniją sukrėtė skandalas, kai  paaiškėjo, kad populiariam TV šefui priklausantis prabangus restoranas savo darbuotojams gaili ne tik arbatpinigių, bet dažnai moka net mažesnius už šalies  minimumą atlyginimus.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Kas yra profsąjungos ir su kuo jos „valgomos“?

2016-12-25 Besibaigiant metams, kviečiame pasitikrinti savo žinias apie profesines sąjungas. Ar žinote, kas yra „geltonosios profsąjungos“? Kokius klausimus sprendžia Darbo inspekcija, o kokiais darbuotojams reikia rūpintis patiems? Kas yra profesinės sąjungos narys ir kokių profesijų žmonės dažniausiai kreipiasi į profesinę … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment