Monthly Archives: gegužės 2017

Kasdamas profsąjungoms duobę, T. Tomilinas įgrius pats

2017-05-31 Užmestas primityvus masalas profsąjungoms. Demagogas „valstietis“ T. Tomilinas savo noru lipa ant to paties grėblio kaip ir A. Butkevičius. Paskutinius lietuvius iš Lietuvos išvysiantis Darbo kodeksas suduos nokautą ir jį proteguojantiems politikams.

Posted in Uncategorized | Komentarai įrašui Kasdamas profsąjungoms duobę, T. Tomilinas įgrius pats yra išjungti

Planuojate atostogas? Paskubėkite iki naujojo Darbo kodekso.

2017-05-29 Atostogos artėja. Tačiau ne visiems. Nes nuo liepos 1 d. priėmus naująjį Darbo kodeksą, nebeliks iki šiol galiojusios darbuotojų atostogų skyrimo pagal grafiką tvarkos. Atostogas dabar bus galima skirti pagal susitarimą su darbdaviu.

Posted in Uncategorized | Komentarai įrašui Planuojate atostogas? Paskubėkite iki naujojo Darbo kodekso. yra išjungti

Posūkis VĮ „Automagistralė“ darbuotojų atlyginimų paieškoje

2017-05-28 Antradienį, gegužės 30 d., Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis ir teisininkai organizuoja susitikimą LR Susisiekimo ministerijoje dėl VĮ „Automagistralė“ jau kelerius metus įmonės kelininkams už darbą naktimis, švenčių dienomis ir viršvalandžiais neišmokamų atlyginimų.

Posted in Uncategorized | Komentarai įrašui Posūkis VĮ „Automagistralė“ darbuotojų atlyginimų paieškoje yra išjungti

Trišalėje taryboje vyraujantis chaosas atsilieps ir darbo rezultatams

2017-05-25 Antradienį Trišalės tarybos posėdyje dalyvavęs „Sandraugos“ pimininkas Kęstutis Juknis buvo iš esmės patenkintas tarybos darbo rezultatais. Tačiau jis pasidalino ir į viešąją erdvę dažniausiai nepatenkančiais įspūdžiais apie pačių diskusijų kokybę.

Posted in Uncategorized | Komentarai įrašui Trišalėje taryboje vyraujantis chaosas atsilieps ir darbo rezultatams yra išjungti

VĮ „Automagistralė“ už valdiškus pinigus nusprendė pagąsdinti

2017-05-24 Karas su VĮ „Automagistrale“ tikrai vyksta. Iš šios valstybės įmonės sulaukėme pretenzijos, kuria siekiama užtildyti teisėto atlyginimo ieškančius darbuotojus ginančią profsąjungą „Sandrauga“. Paradoksalu tai, kad nors ir toliau nesurandama pinigų grąžinti įsiskolinimų darbuotojams, VĮ „Automagistralė“ sugebėjo nusisamdyti brangiai kainuojančius … Continue reading

Posted in Uncategorized | Komentarai įrašui VĮ „Automagistralė“ už valdiškus pinigus nusprendė pagąsdinti yra išjungti