LPS „Sandrauga“ sveikinimas Tarptautinės darbo dienos proga

Mieli Lietuvos žmonės,

Profesinės sąjungos „Sandrauga“ vardu sveikinu visus dirbančiuosius su Tarptautine darbo diena.

Labai gaila, bet šie metai, mums dirbantiesiems, yra ypač sunkūs: beveik 100 000 darbuotojų yra išleisti į prastovas, tūkstančiai žmonių prarado darbus, jų šeimos pajamas, o mokesčiai ir paskolos smaugia labiau nei bet kada.

Negana to, jums visiems, kurie sunkiai dirbate, liberalų veikėjai Seime paruošė suktą planą – nulinių darbo sutarčių įteisinimą. Štai taip nesąžiningi politikai skuba naudotis proga, kad dar labiau apsunkintų dirbančiųjų padėtį. Niekšiškas elgesys krizės fone.  Yra Seime ir tokių, kurie visais būdais stengiasi susilpninti profesines sąjungas – vieninteles organizacijas, kurios kaunasi už dirbančiųjų interesus.

Privalome tam priešintis, nes taip gyventi negalima. Esu įsitikinęs, kad galime nugalėti, tačiau tik nuo mūsų pastangų bei vienybės priklauso, ar mes  iškovosime tai, ko esame verti.

Noriu palinkėti Jums niekada neprarasti vilties ir ryžtingai bei solidariai siekti to, ką turi išsivysčiusių šalių gyventojai – orių darbo sąlygų ir žmoniškų atlyginimų. Padarykime viską, kad kitą gegužės 1-ąją švęstume džiaugdamiesi mūsų pastangų rezultatais ir būdami išties laimingi.

Nuoširdžiai Jūsų,

Kęstutis Juknis