Susitiko su Kauno VPK vadovybe

2016-12-28 92H

Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ atstovai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Dariumi Žukausku ir vadovybe.

Įvykusiame susitikime apžvelgti besibaigiančių metų rezultatai, paliestos pareigūnų socialinių garantijų, prieštaringai vertinamos policijos reformos, atleistų ir savo noru policijos sistemą palikusių pareigūnų temos.

Komentuodamas situaciją Kauno apskrityje, LPS „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis atkreipia dėmesį į teigiamą komisariato praktiką: „D. Žukauskui pradėjus vadovaut, žymiai sumažėjo teisminių ginčų su komisariatu dėl ginčijamų tarnybinių nuobaudų skyrimo ir pareigūnų atleidinėjimo iš darbo „pagal mėnulio fazes“.“

Priminsime, kad policijos sistemoje galiojant itin griežtiems reikalavimams, kartais prieinama prie absurdiškų situacijų. Anksčiau LPS „Sandrauga“ yra tekę bylinėtis ginant policininkus nuo nuobaudų, skirtų už keisčiausius „nusižengimus“: atėjimą į darbą (apie tai rašėme čia), už tai, ką pareigūnas veikia pertraukos metu (čia), tinkamą tarnybą ir pavojaus kolegai nesukėlimą (čia) ir t.t.

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.