Įvykoje pirmasis posėdis byloje prieš UAB „Danbalttrans“

2015-12-31

Nors tarp Kalėdų ir Naujųjų metų daugelis atitrūksta nuo kasdienių darbų ir bent jau mintimis gyvena švenčių ritmu, kai kur darbas toliau virė. Šiuo metu Klaipėdoje įvyko pirmasis bylos tarp UAB „Danbalttrans“ ir profesinės sąjungos „Sandrauga“ nagrinėjimo posėdis.

Plačiau

Kauno miesto savivaldybės užmojai sumažėjo

2015-12-29

Šiandien vykusiame Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje buvo nuspręsta sumažinti vykdomos reorganizacijos mastus ir vietoje 156 (kol kas) pasitenkinti 132 darbuotojų atleidimu. Ir žinoma, be profsąjungų pakeiksnojimo šįkart neapsieita. 

Plačiau

Kada galima atsisakyti dirbti per šventes

2015-12-28

Vienam šventiniam savaitgaliui pasibaigus, o kitam dar tik artėjant, verta žinoti keletą niuansų apie darbą per šventes: kada galima atsisakyti dirbti ir ko tikėtis, jei dirbti vis tik tenka. Šią temą nagrinėja portalas LRT.lt, kurio video siūlome pasižiūrėti.

Plačiau

Kalėdos darbe

Gallery

This gallery contains 2 photos.

2015-12-26  Nors daugelis per Kalėdas atitrūkstame nuo darbų, yra profesijų ir darbų, kurie per šventes toli gražu nesustoja. Tad tariame AČIŪ tiems, kurie aukoja savo šventes, kad mūsiškės būtų saugesnės, sveikesnės, laimingesnės. Ir kviečiame pasidairyti, kaip Kalėdų dvasią susikuria tie, kurie … Continue reading